Kontakta oss

Vårt team består av rebeller som har modet att utmana branschen

Kontakta oss

Telefon: 019-16 60 60
E-post: info@hotelexpress.se

Öppettider

måndag-torsdag 8-17, fredagar 8-16
(just nu har vi stängt under lunchtid, kl. 12-13)
Stängt helgdagar

VD

Michael Johansson

019-16 60 35, 070-377 25 20
michael.johansson@hotelexpress.se

Ekonomi

Pauline Johansson

019-16 60 04
pauline.johansson@hotelexpress.se

Ekonomi

Malin Ericson

019-16 60 04
malin.ericson@hotelexpress.se

Key Account Manager

Stefan Granrud

072-601 12 62
stefan.granrud@hotelexpress.se

Marknad

Tina Viitala Joelsson

019-16 60 09
tina.viitala-joelsson@hotelexpress.se

Försäljningsansvarig

Douglas Bjerleus

019-16 60 23
douglas.bjerleus@hotelexpress.se

Försäljning

Ara Sahak

019-16 60 11
ara.sahak@hotelexpress.se

Försäljning

Carina Pettersson

019-16 60 12
carina.pettersson@hotelexpress.se

Försäljning

Morris Ayaz

019-16 60 24
morris.ayaz@hotelexpress.se

Koordinator

Emma Avenby

019-16 60 15
emma.avenby@hotelexpress.se

Bokningsansvarig & hotellavtal

Lars Sonnerstedt

019-16 60 31
lars.sonnerstedt@hotelexpress.se

Hotelladministratör

Lisandra Holte

019-16 60 30
lisandra.holte@hotelexpress.se

Bokning

Charlotte Nyströmer

Bokning

Maria Wild

Bokning

Mia Sandberg

Bokning

Krister Rickardsson

Kontakta oss

Är du intresserad av att gå med i Hotel Express eller har du någon fråga till oss? Ange dina kontaktuppgifter nedan så kontaktar vi dig!

HOTEL EXPRESS | K3 TRAVEL AB

Hagagatan 23, SE-703 40 Örebro
+46 (0)19-16 60 60
info@hotelexpress.se

Läs våra villkor och integritetspolicy här.