Kontakt

Kontakta oss

BOKNINGSSERVICE: 019-16 60 69 / bokning@hotelexpress.se
ÖVRIGA ÄRENDEN: 019-16 60 60 / info@hotelexpress.se
VÅRA ORDINARIE ÖPPETTIDER: måndag-torsdag 8-17, fredagar 8-16
(just nu har vi stängt under lunchtid, kl. 12-13)

HELGDAGAR HÅLLER BOKNINGEN STÄNGT.

OBS! Under vecka 25 till 33 är våra öppettider:
måndag 08-17, tisdag till fredag 09-16. Lunchstängt 12-13.

Michael Johansson

VD

019-16 60 35, 070-377 25 20
michael.johansson@hotelexpress.se

Pauline Johansson

Ekonomi

019-16 60 04
pauline.johansson@hotelexpress.se

Douglas Bjerleus

Försäljningsansvarig

019-16 60 23
douglas.bjerleus@hotelexpress.se

Lars Sonnerstedt

Bokningsansvarig & hotellavtal

019-16 60 69
lars.sonnerstedt@hotelexpress.se

Ara Sahak

Försäljning

019-16 60 11
ara.sahak@hotelexpress.se

Carina Pettersson

Försäljning

019-16 60 12
carina.pettersson@hotelexpress.se

Masis Sahak

Försäljning

019-16 60 26
masis.sahak@hotelexpress.se

Morris Ayaz

Försäljning

019-16 60 24
morris.ayaz@hotelexpress.se

Carina Börjesson

Försäljning/Bokning

019-16 60 27
carina.borjesson@hotelexpress.se

Charlotte Nyströmer

Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Emma Wilhelmsson

Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Krister Rickardsson

Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Lina Fors

Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Lisandra Holte

Hotelladministratör & Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Maria Wild (föräldraledig)

Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Mia Sandberg

Bokning

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Tina Viitala Joelsson

Marknadsassistent

019-16 60 60
tina.viitala-joelsson@hotelexpress.se

Ann-Christine Lundin

HR-ansvarig

070-745 04 05
ann-christine.lundin@hotelexpress.se

Kontakta oss

Är du intresserad av att gå med i Hotel Express eller har du någon fråga till oss? Ange dina kontaktuppgifter nedan så kontaktar vi dig!