Kontakt

Kontakta oss

TELEFON: 019-16 60 60
E-POST: info@hotelexpress.se

VÅRA ORDINARIE ÖPPETTIDER: måndag-torsdag 8-17, fredagar 8-16
(just nu har vi stängt under lunchtid, kl. 12-13)

HELGDAGAR HÅLLER VI STÄNGT.

Michael Johansson

VD

019-16 60 35, 070-377 25 20
michael.johansson@hotelexpress.se

Pauline Johansson

Ekonomi

019-16 60 04
pauline.johansson@hotelexpress.se

Malin Ericson

Ekonomi

019-16 60 04
malin.ericson@hotelexpress.se

Douglas Bjerleus

Försäljningsansvarig

019-16 60 23
douglas.bjerleus@hotelexpress.se

Stefan Granrud

Key Account Manager

072-601 12 62
stefan.granrud@hotelexpress.se

Lars Sonnerstedt

Bokningsansvarig & hotellavtal

019-16 60 31
lars.sonnerstedt@hotelexpress.se

Lisandra Holte

Hotelladministratör

019-16 60 30
lisandra.holte@hotelexpress.se

Tina Viitala Joelsson

Marknadsassistent

072-733 25 23
tina.viitala-joelsson@hotelexpress.se

Ara Sahak

Försäljning

019-16 60 11
ara.sahak@hotelexpress.se

Carina Börjesson

Försäljning

019-16 60 27
carina.borjesson@hotelexpress.se

Carina Pettersson

Försäljning

019-16 60 12
carina.pettersson@hotelexpress.se

Masis Sahak

Försäljning

019-16 60 26
masis.sahak@hotelexpress.se

Emma Avenby

Koordinator

019-16 60 15
emma.avenby@hotelexpress.se

Charlotte Nyströmer

Försäljning

morris.ayaz@hotelexpress.se

Lina Fors

Bokning

lina.fors@hotelexpress.se

Maria Wild

Bokning

maria.wild@hotelexpress.se

Mia Sandberg

Bokning

mia.sandberg@hotelexpress.se

Krister Rickardsson

Bokning

krister.rickardsson@hotelexpress.se

Kontakta oss

Är du intresserad av att gå med i Hotel Express eller har du någon fråga till oss? Ange dina kontaktuppgifter nedan så kontaktar vi dig!